fbpx Інструктори-викладачі наших курсів - Whitepoint School
ГоловнаІнструктори

Інструктори

Олена Ільницка
Курс: Concept Art

Шестиразова переможниця конкурсів престижного міжнародного видання 3D Total. Концепт-художниця, мет-пейнтер, дизайнер, що спеціалізується на створенні унікального навколишнього простору для кіно, ігрової індустрії та реклами. Серед її робіт: обкладинка для Clarkesworld magazine November issue, публікації в журналі Render.ru, створення методик та інструкцій для книги видавництва 3D Total "Beginner's Guide to Digital Painting in Photoshop (2nd Edition)"

Олександр Салтиков

Унікальний професіонал і фахівець світового рівня, практик кіноіндустрії та телебачення. В індустрії з 2007 року. На цей момент — супервайзер Compositing Artist студії "SnowDog". Працював над фільмами: "Рембо – остання кров", "Тяжіння", "Call The Midwife", "Бобот та енергія Всесвіту" і багатьма іншими закордонними та вітчизняними проєктами.

Олександр Бєлов
Курс: 3D Basic

Пройшов шлях від 3D-візуалізатора архітектурних проєктів до супервайзера виробництва першого українського повнометражного анімаційного фільму "Микита Кожум'яка". На даний момент – Senior Lighting Artist & Pipeline developer в анімаційній студії "Квартал 95". Брав участь як CG Supervisor і VFX artist у таких проєктах, як "Robot 2.0", "Сторожова Застава", "Ти, я, він, вона". В індустрії з 2003 року.

Олексій Коробкін

Член Спілки художників Санкт-Петербурга. З 2012 року артдиректор студії "Мельница". В CG-індустрії з 2003 року. Художник-постановник анімаційних серіалів: "Урфин Джюс и его деревянные солдаты", "Урфин Джюс возвращается", "Лунтик" (2D), серіал "Лунтик" (3D).

Вікторія Положенцева

За 6 років професійного досвіду відрисувала безліч локацій, символів, фонів і персонажів для ігор у жанрах hidden object, match3, rpg, slot. Посилання на портфоліо: https://victoriapolozhenceva.artstation.com/ https://www.behttps.net/Victoria_Polojenceva

Залишилися питання?

Залишилися питання?

Відправити запит нам в месенджери: